لیست اتوبار و باربری های ولنجک

پنج‌شنبه 5 بهمن 1396 ساعت 13:14

باربری هدف بار

  • وب سایت شرکت باربری ولنجک :  hadafbar.com
  • تلفن باربری:22713840-22753996
  • درباره باربری :باربری ولنجک به عنوان یکی از موفق ترین دفاتر اتوبار و باربری هدف بار تهران با هدف خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی و ساکن محدوده ولنجک و با شعار کیفیت بهترین تبلیغات ، خدمات باربری و اسباب کشی اداری و منزل را در منطقه یک تهران ارائه مینماید. برای حفظ آرامش خود و سلامت اثاثیه تان با ما تماس بگیرید !

اتوبار و باربری زیبا بار

  • وب سایت اتوبار ولنجک:  zibabar.com
  • تلفن اتوبار : 22719193 - 22713840 - 22753996
  • درباره اتوبار:باربری و بسته بندی اثاثیه منزل در محدوده ولنجک و شمال تهران با زبده ترین کارگران اسباب کشی و کادر حرفه ای بسته بندی اثاثیه منزل. اسباب کشی در ولنجک را با سرویس های بینظیر زیبا بار تهران تجربه کنید.

اتوبار تکبار تهران

  • وب سایت باربری محدوده ولنجک: takbartehran.ir
  • تلفن اتوبار:22142131
  • درباره اتوبار: شرکت حمل و نقل و باربری تکبار تهران اقدام به ارائه سرویس ویژه در محدوده ولنجک تهران مینماید. کلیه شهروندان ولنجک با یک تماس سرویسهای بهترین باربری تهران را در اختیار خواهند داشت. هدف ما جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی میباشد. 

...............................................................................................................

...............................................................................................................

باربری ولنجک در زمینه باربری شهری و بین شهری ضمن سپاس گزاری و قدردانی از اعتماد و انتخاب شما هموطنان گرامی، خدمات خود را بصورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال با نرخ مناسب پایین تر از هزینه کارشناسی ارائه می نماید.

معتقد است که بهترین راه موفقیت مادی و معنوی احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود رادر بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی ناشی ازیک اسباب کشی و حمل و نقل را بدست فراموشی بسپارید.تماس با شرکت حمل و نقل و باربری ولنجک ارائه دهنده برترین خدمات حمل و نقل شهری و باربری در ولنجک سریع ترین و آسانترین راه حل برای جابجایی آسان و بدون استرس است.اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا می خواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنید و یا به هر دلیلی نیاز به خدمات حمل و نقل در ولنجک دارید، باربری ولنجک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.